Українська Федерація Йоги в Івано-Франківську  
                                             
                                                                                                                                                     

Шестопалова Оксана

Вітаю, друзі! Мене звати Оксана. 

Я інструктор Української Федерації Йоги в Івано-Франківську.

 

За освітою я сходознавець, спеціаліст з китайської та англійської мов і саме з цим були пов’язані мої часті подорожі на Схід. Завдяки їм, в мене прокинулася цікавість до східної філософії, духовних практик та занять йогою. В 2005 році я почала займатися в Українській Федерації Йоги в групі Бориса Пахоля і коли відчула в собі  перші позитивні трансформації, вже не змогла зупинитися :)
З того часу я неймовірно захоплена цим давнім індійським вченням, моїми вчителями, моїми колегами і учнями, які приходять до мене на заняття з великим бажанням фізичного та духовного розвитку. Йога змінила мене і стала способом мого життя та мислення, а також, згодом, і шляхом, яким я йду.

На момент початку інструкторскої діяльності, я вже реалізувала себе в сфері розвитку зовнішньо-економічних відносин з Китаєм і країнами західної Європи та стала засновником власного Інтеренет-бізнесу. Весь цей час практика йоги допомогала мені в особистому розвитку та соціальній реалізації. З часом я усвідомила, що духовний розвиток людини через систему йогічних практик — це саме та справа, яка наповнює моє життя змістом і приносить справжнє задоволення. Я практикую йогу кожну хвилину мого життя і вчу цьому інших.

З 2010 року я інструктор Української Федерації ЙогиМій вчитель — Президент УФЙ Андрій Григорович Сафронов.

Для мене йога – це  унікальна система методів свідомого розвитку людини, перевірена часом та поколіннями практикуючих. Не дивлячись на давність цього вчення, йога розвивається разом зі світом і я щаслива бути одною з тих, хто розвиває та поширює традицію йоги в двадцять першому сторіччі.  Опанування йогічних практик дозволяє мені міняти себе і своє світосприйняття в тому напрямку, в якому світ стає більшим і яскравішим, реалізація себе повнішою, а відчуття особистісної свободи та усвідомлення своїх можливостей гострішим.klQOMdGAu4c

З метою навчання та розширення свого уявлення про йогу, я відвідала більшість основних шкіл хатха-йоги в Індії та за її межами.

Знання медицинських аспектів йоги я отримала в процесі співпраці з лікарями йоготерапевтами УФЙ Оленою Ахрамєєвою та Наталією Кравець та участі в семінарах по йогатерапії під їх керівництвом.

Досвід перебування в різних школах хатха-йоги дає мені можливість використовувати різноманітні практики, як інструменти для вирішення конкретних задач, пов’язаних з тілом та впливом на нього за допомогою асан та пранаям хатха-йоги. Користуючись знанням принципів психосоматики, через роботу з тілом ми вивчаємо свій внутрішній світ; використовуючи медитативні техніки, практикуємо навички самостійної роботи зі своїми емоціями.

Подорожі я теж сприймаю як духовну практику. З метою вивчення інших культур та відвідування сакральних місць, я побувала в Індії, Непалі, Китаї, Камбоджі, Тайланді, Тунісі, Турції, Італії, Німеччині, Венгрії, Словаччині та інших містах світу.

1

В даний час я викладаю йогу по програмі Української Федерації Йоги у Львові та Івано-Франківську. Запрошую на заняття молодих та активних людей від 18 до 35 років, які мають енергію і бажання розвиватися шляхом практики йоги.