Українська Федерація Йоги в Івано-Франківську  
                                             
                                                                                                                                                     

Савчин Ольга

Вітаю! Мене звати Ольга Савчин, я практикую йогу 8 років. 


 

Колись я думала, що йоги - це дивні люди, які скручуються в немислимі пози, аскети, позбавлені радості життя. Потім я зустріла свого вчителя - Наталю Моголівець, яка вразила мене своєю силою, внутрішнім стержнем, свободою, жіночністю, відкритістю до світу, людей, мудрістю. Вона була зовсім не схожа на йогів з картинки, але вона практикувала йогу. Тоді я зрозуміла, що мої уявлення про йогу і те, чим вона є насправді - дуже відрізняються. І що, мабуть, варто спробувати.

Після того, як я сіла на килимок - почався Наступний етап. З'явились думки, що йогу мені заважають практикувати близькі люди, мої сімейні обов,язки, робота. Що це все стоїть між мною і йогою. І пройшло чимало часу, чимало дрів нарубала, доки зрозуміла, що моє життя - це і є йога. Тобто, жити можна без йоги, і тоді життя живе мене, а можна жити з йогою - тоді я змогла стати активним учасником, творцем свого життя, а те, що змінити не могла - навчилась вибирати сама, як мені реагувати. Як на мене, це і є свобода. Свідомий вибір і свідоме, пристрасне, натхненне слідування своєму вибору. І здатність його змінювати. 


На даний момент я є засновником і керівником школи східного танцю Кадіф, де вчу жінок не тільки красиво танцювати, але й допомагаю за допомогою мистецтва танцю, музики розкривати свою жіночність, сексуальність, чуттєвість, грайливість, артистичність, ніжність... допомагаю підготуватись до вагітності та пологів, вчу, як стати та залишатись Жінкою в сучасному світі. 
Вже 2 роки викладаю жіночу йогу, де через роботу з тілом, диханням, емоціями, думками допомагаю жінкам віднайти шлях до себе справжніх, красивих, творчих, сексуальних, вільних і нестримних. 


В мене 2 вищі освіти : 

1. культуролог-мистецтвознавець (Києво-Могилянська Академія).

2. психолог (Прикарпатський у-тет). 
 

Також закінчила базовий курс з позитивної психотерапії (вчитель- Т. Калашник). Пройшла безліч семінарів з йоги,дихання (холотроп, вайвейшн, ребефінг, холо-ребефінг), тантри(Л.Тетерніков), даоських практик (М.Чіа), сімейних розстановок, ошівських медитацій, танцетерапії, тілесної терапії і т.д. для власного розвитку. 
Вже кілька років проводжу групи з дихання. 
Знання медичних аспектів йоги я отримала (і продовжую навчатись) в процесі співпраці з лікарями йоготерапевтами УФЙ Оленою Ахрамєєвою та Наталією Кравець та регулярно беру участь в навчальних семінарах по йогатерапії під їх керівництвом. 
Дуже люблю і багато подорожую. Для мене це спосіб відкривати в собі нові грані, можливість спілкуватись з людьми, які зовсім по-іншому дивляться на світ, розширяти своє бачення життя, любові, смерті, творчості, смислів... Кожна країна, яку я відвідала (Вірменія, Ліван, Тайланд, Індія, Японія, Туреччина, Єгипет, Польша, Угорщина) залишила в мені нові знання, нові переживання, навела на роздуми...

В даний час провожу заняття з хатха-йоги в Івано-Франківську за методикою УФЙ.